HER ALANDA DİNAMİK OLUN

Dinamik Medya...

12 yıllık tecrübe ve birikimi ile medya pazarlama alanında hem sesli hem de görsel reklamcılıkta özgün ve yaratıcı çalışmalarla bir çığır açarak, bu alanda en başarılı örnek olmayı kendisine ilke edinmiştir. Amacımız; firmaların ve firmalara hizmet veren aracı kurumların sesli veya görsel, reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını yaratıcı şekilde üretmek ve pazarlamaktır.

KOŞULSUZ MEMNUNİYET

Dinamik Medya...

Koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonuyla hızlı, hatasız ve yaratıcı hizmet anlayışını doğru fiyatlama ile buluşturuyoruz. Heyecanlı ve deneyimli kadrosuyla amaca ulaşmak için doğru mesajı, en uygun zamanda hedefe ulaştıran, gelecek yıllarda da profesyonel bir anlayış ve uzman kadro desteğiyle sektöre damga vuracak çalışmalara imza atmayı hedeflemektedir.

KURUMSAL YAPI

Dinamik Medya...

Kurumsal kimlik çalışması, marka yaratma sürecinin en önemli adımlarından biridir. Dinamik Medya, ihtiyaç ve beklentilerinizden yola çıkarak, firmanızın kendini temsil etme biçimlerinin bütününe, size özel tasarımları ve projeleriyle yön verir. Kurumsal kimliğinizle, müşterilerinize sağlam, güvenilir, profesyonel bir imajla ulaşmanızı sağlar.

Bardak Kahve

Müşteri

Teklif

Saat Çalışma

Uzmanlık Alanları

Dinamik Medya, reklam tasarım ve organizasyon çalışmalarının etki bırakacak bir yapıda olabilmesinin, tasarım anlayışı ve kalitesine bağlı olduğunu benimsemiştir.

Prodüksiyon Çalışmaları
80%
Dijital Tasarımlar
70%
Web Tasarım ve yazılımlar
90%
Basılı Metaryerller
90%

Bizden bir mesaj!

Bu zorlu sektörde güven ve samimiyete dayalı çalışma anlayışımızla 12 yılı aşkın süredir sizlerle olmanın gururunu yaşıyoruz.

Orhan ÖZÇOLAK

BİZİ TERCİH EDENLER