PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Dinamik Medya, reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirme ve prodüksiyon altyapısını hazırlayarak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlar. Reklam Prodüksiyon'u iki aşamadan oluşmalıdır; bunlardan ilki mesajı, sloganı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde vermektir. İkincisi ise reklamda kullanılan ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmaktır. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırt edici özellikleri olması sebebiyle ayrı uzmanlık isteyen bir iştir..

01

TV REKLAMLARI

02

BANT REKLAMLAR

03

TANITIM FİLMLERİ

04

SESLENDİRME HİTMETLERİ

Dinamik Medya, yerel, bölgesel veya ulusal yayın yapan tüm radyo ve televizyon kanallarına uygun prodüksiyon hizmetlerinizi, son teknolojilerden faydalanarak en yüksek kalite ve hızla sunar. Dinamik Medya, radyo kanalları için her türlü reklam, jingle, sweeper, teaser, tanıtım seslendirmelerinin yanı sıra, televizyon kanalları için ise bölgesel, perfore, kurumsal ses ve tüm örüntülü seslendirme hizmetleri vermektedir. Farklı dil seçenekleri ve alt yazı desteğiyle sunuma hazır hale getirilecek slide (Slayt) gösterimleri de kurumsal çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Kendi dalında en iyilerden oluşan ekibiyle Dinamik Medya, prodüksiyon konusunda da stratejik iş ortağınızdır.

Stratejik Planlama, Özetle Bir Kuruluşun Aşağıdaki Dört Temel Soruyu Cevaplandırmasına Yardımcı Olur

NEREDEYİZ ? - NEREYE GİTMEK İSTİYORUZ ? - GİTMEK İSTEDİĞİMİZ YERE NASIL ULAŞABİLİRİZ ? - BAŞARIMIZI NASIL TAKİP EDER ve DEĞERLENDİRİRİZ ?

BİZİ TERCİH EDENLER